Často Kladené Otázky

Software GPSLive funguje na jakýchkoliv zařízeních umožňujících zobrazení webových stránek a je na adrese GPSLive.cz. Pomocí softwaru GPSLive pro sledování můžete online sledovat stovky sledovacích zařízení, jejich polohu v reálném čase a prohlížet si historii dřívější trasy. GPSLive je zahrnut do předplacené služby GPS.

Uživatelé GPSLive mohou:

  • Sledovat předměty (vozidla, náklad, osoby, domácí zvířata, motorky, mobily, movitý majetek) v reálném čase;
  • Dostat upozornění o důležitých událostech přes notifikace na smartphonu, email nebo SMS zprávu (opuštění vyznačené zóny, překročení rychlosti apod.);
  • Ušetřit palivo, ovládat chování řidiče, zlepšit efektivitu;
  • Vygenerovat a rozvrhnout informativní zprávy;
  • Podívat se na historii cesty GPS lokátoru za posledních 180 dnů.

Ne, GPSLive je zcela založeno na cloudu, takže není nutné instalovat žádný software. Prostě navštivte GPSLive.cz login a začněte sledování.

Ano, mobilní aplikace GPSLive je zahrnuta v předplacené službě GPS a funguje na smartphonech a tabletech se systémy Android a Apple iOS. Aplikaci můžete stáhnout na adrese: https://gpslive.cz/nas-system/aplikace-gpslive

Neexistuje žádné omezení, kolik sledovacích GPS zařízeni můžete přidat a sledovat z účtu GPSLive.

Jednoduše se přihlaste do svého účtu GPSLive, klikněte na Nastavení -> Zařízení a uvidíte seznam zařízení, vedle zařízení můžete kliknout na Aktivovat nebo Prodloužit, vybrat délku služby a objednat.

Nabíjení, Slabá baterie, Pohyb, Energie, SOS, Upozornění na otřes jsou automaticky předem nakonfigurované. Pro aktivaci a deaktivaci varovných upozornění můžete použít mobilní aplikaci GPSLive.

Volitelné SMS kredity mohou být použity k obdržení okamžitých SMS upozornění z GPSLive na vašem mobilním telefonu a mohou se týkat událostí jako Nabíjení, Slabá baterie, Pohyb, Energie, SOS, Otřes. SMS kredity lze také použít ke změně nastavení vašeho GPS lokátoru přes volbu “Poslat příkaz”.

Ne, všechny vyžadované konfigurace byly provedeny naším technickým týmem. GPS lokátory z našeho obchodu jsou zasílány předem nakonfigurované a připravené k použití na vašem účtu GPSLive.

Každý účet GPSLive má měsíční povolené maximum 150 varovných emailů.

Ohledně návodu, kam na vozidle připevnit nebo vestavět váš GPS lokátor, se prosím podívejte do naší příručky.

Většina GPS lokátorů, pokud jsou správně nakonfigurovány, přejdou do režimu spánku, jakmile se vozidlo přestane pohybovat, aby šetřila energii. GPSLive vždy zobrazí poslední polohu sledovacího zařízení, předtím než přejde do režimu spánku. Lokátor se automaticky zapne, jakmile se zase začne pohybovat.

has been added to the cart. Prohlédnout Košík