GPS SLEDOVACÍ SOFTWARE


LOKALIZUJTE MOVITÝ MAJETEK V REÁLNÉM ČASE

iMac Map and Macbook Dashboard
Lokalizačně Systémy Vozidiel

Sledování Vozidel Naživo

Cloudový software GPSLive na sledování movitého majetku poskytuje uživatelům rozhraní na sledování vozidel v reálném čase, historii jízd, upozornění a zprávy a také užitečné nástroje na usnadnění života majitelů firem a jednotlivců. Svá vozidla a movitý majetek budete moci sledovat v reálném čase a na jakémkoliv místě pomocí webové stránky GPSLive na PC nebo Mac počítačích nebo přes aplikaci GPSLive na mobilních zařízeních.

Historie Předchozích Jízd

Naše uživatelsky přívětivá a inovativní GPS sledovací platforma nevyžaduje instalaci žádného softwaru a je plně kompatibilní se zařízeními umožňujícími zobrazení webových stránek. GPSLive umožňuje uživatelům souběžně monitorovat stovky sledovacích zařízení a poskytuje detailní informace o historii předchozích jízd včetně rychlosti, doby jízdy, míst začátku/konce jízdy a chování řidiče během celé jízdy.
GPS Historie Cest

GPSLive - Prvky GPS Sledovací Platformy

History Icon

Historie Jízd

GPSLive umožňuje uživatelům zobrazit historii dřívějších jízd až 12 měsíců do minulosti, aby tak analyzovali trasu, kterou se vydalo vaše vozidlo.
Asset Page Trips

Kniha Jízd

Kniha jízd umožňuje majitelům firem, aby rozpoznali soukromé užívání vozidel kvůli spočítání najetých kilometrů pro firemní účely.
Asset Page Alarm Icon

Upozornění a Oznámení

GPSLive umožňuje uživatelům nastavit upozornění, aby byli okamžitě informováni, pokud vozidlo překročí povolenou rychlost, vjede do oblasti nebo z ní vyjede.
Geofence Icon

Geozóny

Na mapě nakreslete virtuální hranice okolo důležitých oblastí, abyste dostali oznámení, kdykoliv vozidlo danou oblast opustí nebo do ní vjede.
Asset Page Cloud Icon

Cloudový Software

Cloudová GPS sledovací platforma GPSLive uchovává polohu všech vašich vozidel a velmi důležité údaje na cloudu.
Asset Page Report Icon

Zprávy o Výkonu

GPSLive umožňuje uživatelům vytvořit zprávy o najetých kilometrech a chování řidiče, aby firmy mohly optimalizovat svůj vozový park.
GPS Informační Panely

Zprávy o Výkonu

Získejte úplnou kontrolu nad vozidly vašeho vozového parku pomocí analýzy výkonu vašich řidičů a rozpoznání návyků nebezpečného řízení, jako například překročení povolené rychlosti, prudké brzdění a zbytečný chod motoru naprázdno. Chování jednotlivců a zprávy o výkonu poskytnou cenný náhled, jak zvýšit bezpečnost vašich vozidel a zaměstnanců, abyste mohli vybudovat renomovanou firmu.

Geozóny

GPSLive umožňuje našim uživatelům vytvořit na mapě virtuální hranice – také známé jako geozóny, abyste byli upozorněni, pokud vozidlo do takové geozóny vjede nebo ji opustí. Funkce geozóny je ideálním nástrojem pro firmy, aby zabránila neoprávněnému užívání vozidla, jakož i umožnila monitorování času stráveného na místě. GPSLive vás bude okamžitě informovat pokaždé, když vozidlo vjede do zóny nebo ji opustí.
Geozóny GPSLive
GPSLive – GPS sledovací platforma může být používána v jakémkoliv webovém prohlížeči na PC, tabletu a smartphonech a obsahuje dlouhý seznam užitečných funkcí, které umožňují vozovému parku zvýšit produktivitu.
GPSLive Softvér Upozornění

Upozornění a Oznámení

GPSLive vám umožní přístup k celé řadě upozornění a oznámení, která se aktivují, pokud dojde k nějaké události vozidla. Existuje zde 20 druhů upozornění a kdykoliv dojde k události, GPSLive vám okamžitě pošle oznámení a informuje vás o daném incidentu pomocí SMS zprávy, e-mailu nebo okamžitém oznámení na smartphonu. Upozornění jsou ideální pro pozorné sledování vašeho vozového parku bez trávení času používáním softwaru GPSLive.

GPSLive - Extra Funkce a Nástroje

Find Vehicle

Najít Nejbližší Vozidlo

GPSLive umožňuje uživatelům zobrazit historii předchozí jízdy a analyzovat tak trasu, po které se vydala vaše vozidla, a to až 12 měsíců zpětně.
Address

Najít Adresu

GPSLive umožňuje uživatelům vytvořit zprávy o využití, najetých kilometrech a chování řidiče. Zprávy o využití umožňují firmám optimalizaci.
Bussiness

Služební Kilometry

Kniha jízd umožňuje majitelům firem rozpoznat služební a soukromé používání vozidel a rozlišit tak najeté kilometry.
Send

Poslat Příkaz

GPSLive umožňuje uživatelům nastavit upozornění, aby jim bylo okamžitě oznámeno, když vozidlo překročí povolenou rychlost, vjede do zóny nebo ji opustí.
Share

Sdílení Aktuální Polohy

Prostřednictvím aplikace můžete kdykoliv sdílet svou aktuální polohu nebo polohu vozidel vašeho vozového parku.
Clock

Použití Mimo Pracovní Dobu

Na mapu zakreslete virtuální hranice okolo důležitých oblastí, abyste byli obeznámení, kdykoli vozidlo danou oblast opustí nebo do ní vjede.
has been added to the cart. Prohlédnout Košík