Mobilní Aplikace GPSLive - Pro Smartphony s iOS a Android

App Icons Tracking

Sledování v Reálném Čase

Sledujte polohu lidí, vozidel a movitého majetku v reálném čase jen pomocí smartphonu.

App Icons Dashboard

Informační Panely

Informační panely pro analyzování výkonu vozového parku, chování řidiče, spotřeby paliva a plýtvání palivem.

Asset Page Alarm Icon

Upozornění a Oznámení

Nastavte upozornění, abyste dostávali okamžité push zprávy o důležitých událostech vozidla.

Sledujte Polohu Vozidel

Aplikace GPSLive pro smartphony byla zcela předělána, aby splňovala zvyšující se požadavky našich zákazníků a zlepšil se uživatelský komfort pomocí zbrusu nového rozhraní, nových funkcí a vylepšeného zobrazení informačního panelu. Poslední verze naší aplikace vám umožňuje lokalizovat vaše vozidla na mapě v reálném čase, upravit nastavení lokátoru, nastavit upozornění a prohlížet ukončené jízdy.


Spravujte svá sledovací zařízení a získejte přístup na svůj účet přes svůj smartphone pomocí rychlejší a uživatelsky přívětivější aplikace. Budete si moci nechat zobrazit detailní informace o vozidlech, jako například ujetou vzdálenost, historii jízdy, upozornění na události, rychlost a lokaci vašeho movitého majetku.

GPSLive Mobilná GPS Aplikácia
Mobilná GPS Aplikácia

Uživatelsky Přívětivé Rozhraní

Mobilní aplikace GPSLive poskytuje moderní a uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožňuje získat totální kontrolu nad vašimi zařízeními. Monitorování polohy vašich sledovacích zařízení nikdy nebylo lehčí. GPSLive poskytuje intuitivní rozhraní, které je navrženo s ohledem na jednoduchost, a dále poskytuje údaje o poloze v reálném čase, zobrazení historie jízdy nebo vytvoření upozornění, abyste byli informováni o významných událostech.
 • Navigační Menu
 • Rychlý Přístup
 • Hledat Vozidla a Adresy

Historie Jízd a Chronologický Přehled

Náš vývojový tým nepřetržitě pracuje, aby našim zákazníkům poskytl nejvyspělejší mobilní aplikaci. Nejnovější verze usnadňuje přístup k historii vašich jízd a také zobrazení velmi podrobných informací o vašich jízdách. Můžete se podívat na historii jízd vašich vozidel a movitého majetku až po dobu 12 měsíců a analyzovat každou jízdu jednotlivě pomocí nových funkcí „Chronologický přehled“ a „Jízdy“ a získat tak pomocí informačních panelů přehled o vašem vozovém parku.

 • Historie Jízd
 • Chronologický Přehled
 • Přehrávání Historie
Mobilná GPS Aplikácia
Stáhněte si mobilní aplikaci GPSLive pro smartphony s iOS nebo s Androidem, abyste byli schopni hlídat svá vozidla za použití ničeho jiného než smartphonu, a to kdykoliv a kdekoliv.

Upozornění Na Události

Nastavte si upozornění, abyste byli informováni o důležitých událostech, a podívejte se na seznam přednastavených upozornění. Poslední verze aplikace GPSLive zlepšuje rozhraní upozornění, aby vám nabídla lepší uživatelský komfort a umožnila tak snadno vytvořit upozornění. Můžete vytvořit upozornění, aktivovat a deaktivovat dříve vytvořená upozornění a vymazat přednastavená upozornění nebo je poupravit, aby odpovídala vašim požadavkům.

 • Upozornění Na Pohyb / Stání
 • Upozornění Na Zónu / Trasu / Polohu
Mobilná GPS Aplikácia
Mobilná GPS Aplikácia

Oznámení

V mobilní aplikaci GPSLive se podívejte na seznam oznámení vašich událostí a získejte klíčové informace o vašich zařízeních. Seznam oznámení má nový design, aby zobrazil polohu události na digitální mapě pomocí poklepání na událost v seznamu. Dvakrát poklepejte na oznámení, abyste viděli jeho polohu na mapě a také jeho adresu. Oznámení jsou téměř v reálném času a umožňují vám tak vždy držet krok s vaším vozidlem.
 • Oznámení Pomocí Push Zpráv
 • SMS Oznámení
 • Webová Oznámení

Informační Panely

V naší aplikaci pro smartphone jsou k dispozici informační panely týkající se řidiče a vozidla vozového parku, jenž vám poskytují cenné informace o vašem vozovém parku, vozidlech, řidičích a senzorech zabudovaných do vašich sledovacích zařízení. Můžete se podívat na ujeté kilometry vašich zařízení, pracovní dobu, překročení povolené rychlosti, dobu provozu a mnohem více informací zobrazených v grafech, což vám umožňuje rychle vyhodnotit celou spoustu informací o vašem vozovém parku.
 • Tabulky Výkonu Vozového Parku
 • Tabulky Chování Řidiče
Mobilná GPS Aplikácia
has been added to the cart. Prohlédnout Košík