SLEDOVÁNÍ NENAPÁJENÉHO MOVITÉHO MAJETKU


MONITOROVÁNÍ CENNÉHO MOVITÉHO MAJETKU

AT50 GPS Lokátor

Monitorujte Nenapájený Movitý Majetek Čtyřiadvacet Hodin Denně, Sedm Dní v Týdnu

Firmy, které posílají velký a přemístitelný majetek, mají potíže se sledováním svého cenného majetku, který nemá zdroj energie, často tento cenný majetek cestuje do zahraničí bez dozoru. GPSLive nabízí baterií napájená sledovací zařízení movitého majetku, jenž našim zákazníkům umožňují na požádání získat polohu jejich cenného majetku. S lokátorem movitého majetku AT50 budete schopni lokalizovat movitý majetek až po dobu 1 roku životnosti baterie.

Sledujte Cokoliv, Co Se Pohybuje

V dnešním světě jsou každý den transportovány miliony přepravních kontejnerů z jednoho místa na druhé. Krádež nákladu je vážný problém, kterému logistické společnosti čelí každý den. Ale krádeži nákladu se dá zabránit, kontejnery lze ochránit nebo získat zpět s pomocí GPS sledovacích zařízení. Malým až velkým firmám nabízíme způsob, jak sledovat polohu jejich nákladu v reálném čase.
Majetek Pomocí GPS

Lokalizujte a Chraňte Cenný Movitý Majetek

Možnost podívat se na požádání na polohu svého nákladu a movitého majetku dává logistickým firmám naprostou kontrolu a pocit bezpečnosti. Krádeže nákladu stojí firmy miliardy dolarů, a to je dostatečným důvodem pro přijetí preventivních opatření a začetí monitorování movitého majetku pomocí technologie GPS sledovaní.

Asset Page Cloud Icon

Sledování v Reálném Čase

GPSLive vám umožňuje lokalizovat movitý majetek na mapě v reálném čase.
Asset Page Report Icon

Zprávy o Využití

GPSLive software poskytuje informace o poloze, zprávy o jízdách pro manažery.
Asset Page Trips

Kniha Jízd

Podívejte se na záznamy předchozího pohybu a ukončených jízd až rok do minulosti.

Celosvětové Pokrytí

Volitelné celosvětové sledování a pokrytí bez dodatečných roamingových poplatků.
Asset Page Alarm Icon

Upozornění a Oznámení

Nastavte si upozornění, abyste byli okamžitě informováni, když se vozidlo začne pohybovat.
Asset Page Dropbox

Hotová Řešení

Připravené k okamžitému fungování hned po rozbalení, včetně hardwaru, softwaru a aplikace.
Přenosný Lokátor Movitého Majetku AT50

GPS Lokátor Napájený Vlastní Baterií

Lokátor movitého majetku AT50 je navržený tak, aby jeho odolná konstrukce vydržela drsné podmínky, kterým může čelit během transportu. Lze jej snadno připevnit na jakýkoliv kovový povrch a jakmile se zapne, tak začne odesílat polohu vašeho movitého majetku 1 až 10krát denně v závislosti na nastavení. Ideální řešení pro nákladní kontejnery, jenž se přepravují do zámoří, nebo nákladní vůz převážející zásilky.

Přenosný Lokátor Movitého Majetku AT50

AT50 má silné magnety pro snadné přichycení lokátoru na rovný kovový povrch. Nepotřebuje žádné kabely a ani zdroj napájení. Pomocí velmi úsporných režimů lze tento lokátor nastavit, aby nahlašoval svou polohu pouze několikrát za den nebo jakmile dojde k jeho odstranění nebo úmyslnému poškození. Úsporné režimy umožňují, aby lokátor AT50 poskytoval přesné
has been added to the cart. Prohlédnout Košík