Identifikace Řidiče Pro Správu Vozového Parku

Ať již zásobujete jiné firmy nebo přímo navštěvujete zákazníky, tak očekávání zákazníků je vyšší než kdykoliv předtím. Doplňkové příslušenství a funkce usnadňují firmám posoudit, který řidič řídí vozidlo v danou dobu, nebo vozidlo znepojízdnit, pokud dojde ke krádeži.

Fleet Page Driver

Identifikace Řidiče

Driver ID Remote

Znepojízdnění Na Dálku

Driver ID Key

Oprávnění k Řízení

Identifikace Řidiče

Funkce identifikace řidiče vám umožňuje zjistit, který zaměstnanec v daném čase řídí které vozidlo. Bezdrátové přívěšky na klíče pro identifikaci řidiče se přímo spojí přes Bluetooth, které je zabudováno do telematické jednotky vozidla, a nevyžaduje zavedení žádných dalších kabelů.

Jak funguje funkce identifikace řidiče

  • Každému řidiči poskytněte BLE přívěšek na klíče a lehce tak zavedete funkci identifikace řidiče.
  • GPSLive rozpozná řidiče podle přiděleného příslušného přívěšku na klíče.
  • Vyšlete své řidiče nebo vozový park na základě informací.
Identifikace Řidiče
Znepojízdnění Na Dálku

Znepojízdnění Na Dálku

Pokud dojde ke krádeži nebo k neoprávněnému užití, tak své vozidlo znepojízdněte na dálku pomocí GPSLive. Funkce zablokování motoru na dálku (imobilizér) odpojí zapalování motoru vašeho vozidla a tím téměř znemožní nastartovat motor, dokud nedojde k jeho odblokování.

Výstup telematické jednotky vozidla jednoduše aktivuje relé, které následně zablokuje startér motoru. Příkaz na zablokování motoru na dálku lze do vašeho vozidla odeslat kdykoliv, ale pokud se vozidlo pohybuje, tak nebude znepojízdněno, dokud nejprve nezastaví.

Oprávnění k Řízení

Kontrolujte, kdo řídí vaše vozidla, pomocí autorizovaných identifikačních čtecích karet řidiče. Spolu s naší telematickou jednotkou je na přístrojové desce vašeho vozidla nainstalována čtečka přívěšků na klíče. Každému řidiči je přiřazen unikátní telematický přívěšek na klíče a od řidiče je vyžadováno, aby přívěšek použil při nastartování auta, aby se tak zabránilo nastartování motoru, dokud není naskenován platný přívěšek.

Správa Identifikace Řidiče a Jeho Chování

Nejprodávanější Výrobky

has been added to the cart. Prohlédnout Košík